tvorba webových stránek

 Vytvoříme vám moderní a zároveň kvalitní web. Postaráme se o vaše stránky nebo eshop.

Webové stránky ladím už několik let, a díky tomu dosahuji vysokých hodnocení v renomovaných testech a zároveň v elegantním provedení stránky. To je má velká výhoda od konkurence, protože v poměru cena / výkon jsem vám schopen vytvořit parádní stránky, které budete mít rádi a zároveň nebudou ztrácet na kvalitě. Jinde vám totiž nabídnou buď jen hezké stránky (ale nebudou mít takové pěkné hodnocení v testech), jen kvalitní ( ale omezíte se ve vzhledu) nebo kvalitní a hezké ale o dost více si připlatíte, protože nebudou dělané v redakčním systému ale šité přesně namíru.

1

ZADÁNÍ

V první fázi si řekneme, vše potřebné k webu, Dostanu od vás: textové podklady (pokud je nemá vymyslet copywriter), logo (pokud jej nebudeme vymýšlet společně), základní barvu (případně barvy), jaký typ webu budeme dělat ( případně můžete poslat i weby, který se vám líbí)

REALIZACE

Po dohodnutí projektu a zaplacení zálohy začnu s realizací, která může trvat od jednoho týdne po měsíc, dle náročnosti projektu. Micro weby bývají hotové rychleji avšak vše záleží na konkrétních požadavcích.

2
3

PŘEDÁNÍ

Po dokončení doladím poslední připomínky. Vy dostanete základní školení a já zbytek zálohy. 

Máte zájem... ?