webové stránky

e-shop

cena od: 20 000 Kč

první kroky při tvorbě webových stránek

Co musíte promyslet

Než vznikne vaše webová stránka, je třeba rozmyslet několik kroků. Na začátku je potřebné vědět myšlenku webu a kterým směrem se web bude ubírat.

Další věc, je mít hrubou představu, jak by web měl vypadat a jaké prvky budou na stránkách potřeba a co vše na www stránkách chcete prezentovat.

Poslední důležitou věcí je mít připravené texty a fotky, které chcete na stránkách mít. Nejlepší copywriter (člověk, který píše promo texty) je majitel firmy.

další kroky při tvorbě webových stránek

Co budete potřebovat

WEBHOSTING
A DOMÉNA

Každý web potřebuje místo, kde může zaparkovat. K tomu je třeba vybrat správnou doménu a hosting. Pokud s tím potřebujete pomoci, rád to za vás zařídím.

KONCEPT WEBU

Je třeba mít rozmyšlenou strukturu webu a jak by měl web zhruba vypadat. Také je potřeba vědět, co všechno na stránkách chcete zobrazit, jaká je myšlenka webu a kam se v budoucnu bude web ubírat.

MATERIÁLY

Připravte si texty a fotografie, které na webu chcete zobrazit, případně si alespoň připravte myšlenky, které chcete webem předat vašim návštevníkům. Pokud budete chtít s texty pomoci, mohu je zařídit. Pokud nemáte fotografie, mohu poslat tip, kde hledat.

PROMO

Na závěr si rozmyslete, jestli budete potřebovat i propagační materiály: vizitky, letáky, bannery, plachty, logo nebo 2d animaci.

poslední krok - ozvěte se

napište nám nezávaznou poptávku

POTŘEBUJETE NOVÉ WWW STRÁNKY?

NAPIŠTE SI O VÍCE INFORMACÍ

Proč si vybrat Webon?

Webové stránky a eshop na míru