reference

grafika

cena : 600 Kč / hod

Na této stránce se můžete seznámit s mými grafickými pracemi, mezi kterými nechybí plakáty, bannery, vizitky, letáky, trička, mikiny, nálepky, odznáčky, roll-upy, magnety na auto, balící papír s potiskem, visačky a další vizuální prvky.

Každý projekt je pro mě výzvou a snažím se vždy najít nejlepší řešení, které bude odpovídat potřebám klienta. Při tvorbě plakátů, bannerů, letáků a dalších vizuálních prvků kladu velký důraz na estetickou stránku, ale také na funkčnost a cílení na konkrétní cílovou skupinu.

Mé práce zahrnují také tvorbu vizitkových designů, triček a mikin s potiskem, nálepek, odznáčků, roll-upů, magnetů na auto, balícího papíru s potiskem, visaček a dalších produktů.

Rád bych Vám předvedl mé portfolio a ukázal, jakým způsobem mohu zvýraznit Váš produkt nebo službu a zvýšit tak její atraktivitu. Pokud máte zájem o spolupráci na některém z těchto projektů, neváhejte mě kontaktovat a rád Vám pomohu s vytvořením grafického designu, který bude odpovídat Vašim požadavkům a přání.