promo

promo

SLUŽBY PRO ZLEPŠENÍ WEBU

copywriting

PROFESIONÁLNÍ TEXT NA MÍRU

Nejlepší copywriter, jste vy – majitel své firmy, který ji zná nejlépe a může tak vyzdvihnout nejlepší klady a výhody nabízeného produktu. Avšak je důležité mít originální texty(tedy nezkopírované  – google to pozná) a zároveň aby obsahoval hlavní klíčová slova, na kterých chcete web stavět.  Pokud si nejste v této disciplíně jistí, mám team profesionálů v oboru, kteří s textem pomohou a doladí ho k dokonalosti.

ANALÝZA KLÍČOVÝCH SLOV

ANEB KTERÁ SLOVA FUNGUJOU

Na základě informací o tom co chcete prezentovat a prodávat udělám analýzu internetového trhu a najdu slova a slovní spojení, která se na googlu nejvíce používají při vyhledávání a na nich společně budeme stavět váš web.

PŘEKLADY PRO WEB

VÍCEJAZYČNÝ WEB BEZ STAROSTÍ

Pokud plánujete zaujmout i publikum, které nemluví česky a nechcete se trápit s překlady, pak pro vás mám možnost web přeložit a přehodit do dalších jazyků. Cena zavisí na tom kolik jazyků to bude a jak rozsáhlý  máte web.

TVORBA LOGA

KVALITNÍ VZHLED JE ZÁKLAD

Mám tři grafiky rozdělený podle profesionality a podle toho, jak kvalitní logo chcete mít. Nejdražší si samozřejmě s logem opravdu vyhraje. Středně drahý je zkušený grafik, který jede na poměr cena/výkon.  A nejlevnější je grafička na mateřské, která tolik zkušeností nemá a nabídne vám několik variant za pěknou cenu. Kterou z těchto variant zvolíte nechám jen na vás.

GOOGLE ANALYTICS

SLEDUJTE JESTLI A JAK WEB ROSTE

Pokud budete chtít sledovat návštěvnost webu, což je pro online marketing jeden z nejzákladnějších pilířů, pak je třeba na stránky implementovat sledovací script od googleu.Existuje i několik možností jak na to, všechny jsem vyzkoušel a vám rád nabídnu implementaci toho nejlepšího, která za mě na trhu je.

SOCIALNÍ SÍTĚ

PROPOJTE SE S NEJVĚTŠÍMI SÍTĚMI

Důležité je web propojit všude, kde jsou lidi. Rád se vám o to postarám. Mám na to již osvědčenou metodu a rád to pro vás udělám a po dohodě se vám o sociální sítě budu starat.

promo

SLUŽBY PRO ZVIDITELNĚNÍ

GRAFICKÉ PRÁCE

LETÁKY, PLAKÁTY, VIZITKY NA MÍRU

Nabízím Vám své ruce v oblasti  tvorby grafiky. Připravím podklady jak pro web, tak i pro tisk, podle toho co bude zrovna třeba. Mám zkušenosti například i s malými a velkými bannery s oky. Stačí napsat a domluvit se

UKÁZKY PRÁCE

ONLINE MARKETING

PROPAGACE NA INTERNETU

Online marketing je těžká a dlouhodobá disciplína. Chce to neustále pracovat na promu a dávat o sobě vědět. Mohu Vám s touto diciplínou pomoci. Vymyslím koncept, jak Vaší značku postupně budovat.

ANIMÁTORSKÉ PRÁCE

PROMO ANIMACE NA MÍRU

Dlouhodobě se také věnuji tvorbě 2D animacím a to předeveším v oblasti hudby avšak je možné vám naanimovat a rozpohybovat jakýkoliv obrázek nebo obraz (Například pormo nabídky)

UKÁZKA PRÁCE

PROMO VIDEO

NATOČENÍ VIDEA NA MÍRU

Mám kvalitní a nejnovější model kamerky, která je tak všestranná, že ji mohu použít kdekoliv i například ve vodě. Je možné točit i slowmotion v nejvyšší kvalitě. Pokud máte zájem cokoliv natočit, stačí se domluvit.

UKÁZKA PRÁCE

Máte zájem... ?